Aurkeztutakoen zerrenda - 78

Adam Bresnick Hecht

Tesiaren izenburua: Teatralidad en Casa
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Adriana Marcela Olaya Cotrino

Tesiaren izenburua: El impacto (ambiental) de la arquitectura del comercio urbano
Zentroa: E.T.S. A - Barcelona - UPC

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Alberto Garcia-Burgos Vijande

Tesiaren izenburua: MODERNIDAD ATEMPORAL
Zentroa: E.T.S. A - València - UPV

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Alejandro Muñoz Miranda

Tesiaren izenburua: EL USO DE LA TÉCNICA EN LA CONCEPCIÓN ARQUITECTÓNICA
Zentroa: E.T.S. A - Granada - UGR

Parte-hartzeak
IX. biurteko lehiaketa
VIII. biurteko lehiaketa

ALICIA OLIVER RAMIREZ

Tesiaren izenburua: INTEGRACIÓN DE MATERIALES DE CAMBIO DE FASE EN PLACAS DE YESO REFORZADAS CON FIBRAS DE POLIPROPILENO
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Alina Valcarce Luaces

Tesiaren izenburua: Gestürzte Horizont/Horizonte Inclinado
Zentroa: E.T.S. A - Las Palmas - ULPGC

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Ana López Mozo

Tesiaren izenburua: Bóvedas de piedra del Monasterio de El Escorial
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

ANIBAL PARODI REBELLA

Tesiaren izenburua: ESCALAS ALTERADAS
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
IX. biurteko lehiaketa
VIII. biurteko lehiaketa

Antoni Maltas Mercader

Tesiaren izenburua: Wassily Kandinsky y la evolución de la forma
Zentroa: E.T.S. A - Barcelona - UPC

Parte-hartzeak
X. biurteko lehiaketa
VIII. biurteko lehiaketa

Antonio Gómez Gil

Tesiaren izenburua: El arquitecto Antonio Gómez Davó y su tiempo (1890-1917-1971), arquitectura proyectada, arquitectura construida
Zentroa: E.T.S. A - València - UPV

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

ANTONIO SAHADY VILLANUEVA

Tesiaren izenburua: METAMORFOSIS DEL PATRIMONIO ARQUITECTÓNICO DE SANTIAGO DE CHILE.
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
IX. biurteko lehiaketa
VIII. biurteko lehiaketa

Benedetta Rodeghiero -

Tesiaren izenburua: Permanencia y transformación en arquitectura. Gibellina y Salemi: ciudades usadas
Zentroa: E.T.S. A - Barcelona - UPC

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Cándido López González

Tesiaren izenburua: El espacio deportivo a cubierto. Forma y lugar
Zentroa: E.T.S. A - A Coruña - UDC

Parte-hartzeak
IX. biurteko lehiaketa
VIII. biurteko lehiaketa

carles crosas armengol

Tesiaren izenburua: Variaciones sobre la Regularidad
Zentroa: E.T.S. A - Barcelona - UPC

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

CARLOS BARBERÁ PASTOR

Tesiaren izenburua: VARIACIONES SOBRE LA BIYE HOUSE DE JOHN HEJDUK
Zentroa: E.T.S. A - València - UPV

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Carlos Ignacio de la Barrera Poblete

Tesiaren izenburua: Algoritmos Genéticos como Estrategia de Diseño en Arquitectura
Zentroa: E.T.S. A - Barcelona - UPC

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

Carlos L. Marcos Alba

Tesiaren izenburua: Espacio material: la arquitectura como extensión topológica.
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa

CARMEN MARTÍNEZ ARROYO

Tesiaren izenburua: LA DENSIDAD DEL LÍMITE
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa  []

Carmen Moreno Álvarez

Tesiaren izenburua: LISBOA, LA CIUDAD INTERRUMPIDA
Zentroa: E.T.S. A - Granada - UGR

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa  []

Daniel Esguevillas

Tesiaren izenburua: MODELOS Y SERIES EN LA CASA AMERICANA DE POSGUERRA
Zentroa: E.T.S. A - Madrid - UPM

Parte-hartzeak
VIII. biurteko lehiaketa  [Aipatua]


mi área privada