Nobedadeen zerrenda

III SIAMF 01: Presentación del proyecto Arquitectura, fotografía y ciudad.
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 24/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Cristina Gastón Guirao
Iraupena: 27 minutu
III SIAMF 02: Atlas Interactivo
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 24/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: María Fernanda Jaua
Iraupena: 30 minutu
III SIAMF 03: Atlas Interactivo
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 17/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: María Pia Fontana
Iraupena: 28 minutu
III SIAMF 04: Leopoldo Plasencia
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 24/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Isabel Segura Soriano
Iraupena: 33 minutu
III SIAMF 05: Mesa Redonda
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 24/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Xavier Basiana, David Salcedo y Josep María de Llobet
Iraupena: 1:00 ordu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 02-Crítica & Público
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Eduardo Prieto
Iraupena: 34 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 03-Crítica & Método
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: David Rivera
Iraupena: 53 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 04-Crítica & Cultura
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Salvador Guerrero
Iraupena: 56 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 05-Mesa Redonda
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: David Rivera, Iñaki Ábalos, Juan Calatrava, Ana E. Maluenda, Milla Hernández-Pezzi e Ignacio Senra
Iraupena: 1:00 ordu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 06-Crítica & Revistas
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Alejandro Valdivieso
Iraupena: 51 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 07-Crítica & Medios
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Enrique Encabo
Iraupena: 42 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 08-Crítica & Proyecto
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Jacobo García-Germán
Iraupena: 29 minutu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 09-Mesa redonda
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Eduardo Prieto, Ricardo Devesa, Guiomar Martín, María Teresa Muñoz, Marina Otero y Luis Rojo
Iraupena: 1:19 ordu
I Minicongreso de Teoría, Historia y Crítica de Arquitectura: Crítica Crisis. 01-Presentacion
Erakundea: ETSAM. Escuela Técnica Superior de Arquitectura de Madrid
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 30/10/2018
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Manuel Blanco, Jorge Sainz, Eduardo Prieto, David Rivera y Alejandro Valdivieso.
Iraupena: 22 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 02-Sesión inaugural: Prácticas relevantes
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Iñaki Carnicero, Pilar Díaz, Héctor Fernández Elorza, Iñigo García, María González, Montserrat Nogués Teixidor y Anna Puigjaner
Iraupena: 18 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 03-Mesa Redonda: Redefinición de la idea de Contexto
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Ángel Martínez García-Posada, Iñaki Carnicero, Anna Puigjaner, deAbajoGArcia, Adrià Escolano, Lluis Juan Liñan, Juan Miguel Martínez, Nua Arquitectures y Serrano + Baquero
Iraupena: 51 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 04-Mesa Redonda: La magnitud de lo pequeño
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Jacobo García-Germán, Héctor Fernández-Elorza, Pilar Díaz, Rosa Gallardo, Gonzalo Gutiérrez, Nua Arquitectures, Joel Padrosa, Ander Rodríguez y Carmen Torres
Iraupena: 46 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 06-Mesa Redonda: Pensamiento operativo
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Silvia Colmenares, Íñigo García, Montserrat Nogués, After Belonging Agency, José Aragüez, Arquitectura a Contrapelo, Bartlebooth, Nomad Garden, Vilaplana & Vilaplana
Iraupena: 48 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 10-Mesa de Clausura
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Ana Uslé, Lluís Comerón Graupera, Francisco Javier Martín Ramiro, Javier Navarro Martínez, Federico Orellana Ortega y Sol Candela Alcover
Iraupena: 20 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 11-Entrega de Becas 2018
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Lluís Comerón Graupera, Francisco Javier Martín Ramiro, Javier Navarro Martínez, Federico Orellana Ortega y Sol Candela Alcover
Iraupena: 9 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 12-Entrega de Premios Arquia/Próxima
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Iñaki Carnicero, Lluís Comerón Graupera, Francisco Javier Martín Ramiro, Javier Navarro Martínez, Federico Orellana Ortega y Sol Candela Alcover
Iraupena: 10 minutu
STATU QUO: A Través del Huacal
Zuzendaria: Alba Reynoso
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 2 minutu
STATU QUO: Bajo Cubierta
Zuzendaria: Nicole Rodríguez
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: El Olvido
Zuzendaria: Ashley Pepén
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: El Tono Azul de la Modernidad Dominicana
Zuzendaria: Diana Morel
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: Entre Luz y Concreto
Zuzendaria: Elizabeth Esquea
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: Involuta Tempus
Zuzendaria: Yura Rodríguez
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: Modernidad Bélica
Zuzendaria: Karen Dicló
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: Sublime Legado
Zuzendaria: Nicole Rodríguez
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 2 minutu
STATU QUO: Transitivo
Zuzendaria: Verónica Areché
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 3 minutu
STATU QUO: Utopías en la Realidad de Santo Domingo
Zuzendaria: Simona Vega
Ekoizpen-herrialdea: República Dominicana
Ekoizpen-urtea: 2017
Iraupena: 2 minutu
Bauhaus
El mito de la modernidad
Zuzendaria: Kerstin Stutterheim & Niels Bolbrinker
Ekoizpen-herrialdea: Alemania
Ekoizpen-urtea: 1998
Charles y Ray Eames
El arquitecto y la pintora
Zuzendaria: Jason Cohn y Bill Jersey
Ekoizpen-herrialdea: Estados Unidos
Ekoizpen-urtea: 2011
Cruz y Ortiz
El nuevo Rijksmuseum
Zuzendaria: Oeke Hoogendijk
Ekoizpen-herrialdea: Paises Bajos
Ekoizpen-urtea: 2013
John Lautner
Espacio infinito
Zuzendaria: Murray Grigor
Ekoizpen-herrialdea: Estados Unidos
Ekoizpen-urtea: 2008
Lucien Hervé
Fotógrafo a su pesar
Zuzendaria: Gerrit Messiaen
Ekoizpen-herrialdea: Bélgica
Ekoizpen-urtea: 2013
Urbanized
El diseño de las ciudades
Zuzendaria: Hans Nieter
Ekoizpen-herrialdea: Estados Unidos / Reino unido
Ekoizpen-urtea: 2011
TRIARQ, un juguete para todas las edades
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: ESPAINIA
Data: 04/05/2018
Iraupena: 2 minutu
Francisco Mangado, Arquitecto
Zuzendaria: Juan Rodríguez
Ekoizpen-herrialdea: ESPAÑA
Ekoizpen-urtea: 2011
Iraupena: 29 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 05-Mesa Redonda: El conflicto como oportunidad
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: José Juan Barba, María González, Arqbag, Arquimaña, Arquitectura Expandida, Cornago & Sánchez, Eeestudio + Zuloark
Iraupena: 51 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 01-Presentación Institucional
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Montserrat Nogués Teixidor e Iñaki Carnicero
Iraupena: 12 minutu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 07-Conclusiones: Directores de mesa/Comité Científico
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Ana Uslé, Silvia Colmenares, Jacobo García-Germán, José Juan Barba, Ángel Martinez, Iñaki Carnicero, Pilar Díaz, Héctor Fernández, Iñigo García, María González, Montserrat Nogués y Anna Puigjaner
Iraupena: 1:04 ordu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 08-João Luís Carrilho de Graça: Uma discreta casa
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Ana Uslé y João Luís Carrilho da Graça
Iraupena: 6 minutu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 01-INAUGURACIÓN
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 13/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Uxue Barkos Berruezo, Carlos Solchaga Catalán, Francisco Mangado Beloqui
Iraupena: 46 minutu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 02-LA CIUDAD NOS HACE LIBRES
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 13/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Ana Díez Fontana, Maite Rodríguez Fraile, Luis Fernández Galiano, José Luis García Delgado, Leonardo Padura y Eduardo Mendoza Garriga
Iraupena: 1:22 ordu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 03-EL GOBIERNO DE LAS CIUDADES
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 13/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Luis Fernández Galiano, Javier Conde, Manuela Carmena Castrillo y Joan Clos i Matheu
Iraupena: 1:32 ordu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 04-VISIONES URBANAS
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 13/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Luis Fernández Galiano, Iwan Baan y Dominique Perrault
Iraupena: 1:46 ordu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 05-LA CIUDAD COMO PROYECTO
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 14/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Ángela García de Paredes, Farshid Moussavi y Belinda Tato
Iraupena: 1:40 ordu
FAS-V Congreso de Arquitectura: Menos Arquitectura, más Ciudad. 06-ARQUITECTURAS DE URBANIDAD
Erakundea: Fundación Arquitectura y Sociedad
Lekua: Pamplona / ESPAINIA
Data: 14/06/2018
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Sandra Ollo, Salvador Rueda y Deyan Sudjic
Iraupena: 1:52 ordu
FQ-VI Festival Arquia/Próxima Madrid 2018. 09-Eduardo souto de Moura: Proyectos recientes
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 18/10/2018
Mota: Eztabaidak eta mahai-inguruak
Parte-hartzaileak: Ana Uslé, y Eduardo Souto de Moura
Iraupena: 57 minutu
Tokyo
Espaces intercalaires
Zuzendaria: Damien Faure
Ekoizpen-herrialdea: Francia
Ekoizpen-urtea: 2012
Iraupena: 55 minutu
I SIAMF_01: 'Arquitectura y fotografía: utilidades cruzadas'
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Antonio Armesto
Iraupena: 31 minutu
MEK-WATSAN
Erakundea: UN-HABITAT
Lankidetza: Governments of the Greater Mekong Sub-region (GMS), Government of Netherlands
Esku-hartzearen data: 14/08/2014
Hondamenaren data: 14/08/2014
Iraupena: 9 minutu
The Eyes of the Lighthouse
Los ojos del faro
Zuzendaria: Pedro Serrazina
Herrialdea : Portugal y Holanda
Ekoizpen-urtea: 2010
Iraupena: 15 minutu
Converses d'arquitectura: AUTOCONSTRUCCIÓN
Erakundea: AxA. Arquitectes per l'Arquitectura
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 30/11/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Guillermo Santomà, TAKK y Gonzalo de Val
Iraupena: 1:57 ordu
I SIAMF_08: Proyecto NHDK
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Víctor Enrich
Iraupena: 42 minutu
I SIAMF_09: La fotografía de Guillermo Zamora en la arquitectura moderna de México
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Pedro Strukelj
Iraupena: 28 minutu
I SIAMF_10: Chile: otras vías ¿La misma mrada?
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: José Quintanilla
Iraupena: 17 minutu
I SIAMF_11: Ecuador: Ovidio Wappenstein
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Augusta Hermida
Iraupena: 16 minutu
I SIAMF_12: Modernidad en Brasil: orígenes, temas y directrices compositivas
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Nicolás Sica
Iraupena: 23 minutu
II SIAMF 01: Puntos de vista
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Antonio Armesto
Iraupena: 38 minutu
II SIAMF 02: Aleksandr Ródchenko: Fotografías de Arquitectura y ciudad
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Juan Antonio Cortés
Iraupena: 13 minutu
II SIAMF 03: Buenos Aires, Arquitectura y Fotografía moderna 1930-1980
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Ricardo Fernández Rojas
Iraupena: 39 minutu
II SIAMF 04: Historia de Pocitos en imágenes
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Diego López de Haro
Iraupena: 26 minutu
II SIAMF 05: Reconstrucción gráfica de una obra de Arquitectura moderna
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Pablo Frontini
Iraupena: 21 minutu
II SIAMF 06: Caribe Hilton. Paralelos visuales
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Andrea Parga, Mayra Jiménez
Iraupena: 23 minutu
II SIAMF 07: Armando Salas Portugal - Diálgos entre el Paisaje y la Arquitectura
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Data: 31/03/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Claudia Rueda
Iraupena: 25 minutu
II SIAMF 08: Los fotolibros de ciudad latinoamericanos
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Data: 01/04/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Horacio Fernández
Iraupena: 2:26 ordu
II SIAMF 09: Debate y mesa redonda
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Data: 01/04/2016
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Horacio Fernández; Cristna Gastón
Iraupena: 33 minutu
Eduardo Souto de Moura: 'Diseñar un cabanon'
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 19/10/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Eduardo Souto de Moura
Iraupena: 9 minutu
I SIAMF_02: Venezuela: Arquitectura Moderna y fotografía
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: María Fernanda Jaua
Iraupena: 19 minutu
I SIAMF_03: Bogotá: miradas a la arquitectura 1950-1970
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: María Pía Fontana
Iraupena: 20 minutu
I SIAMF_04: Armando Salas Portugal. Fotografía: herramienta y comunicación
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Mara Partida
Iraupena: 20 minutu
I SIAMF_05: Fotografía y arquitectura moderna en España
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Iñaki Bergera
Iraupena: 47 minutu
I SIAMF_06: El modo en que miramos
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Cristina Gastón
Iraupena: 24 minutu
I SIAMF_07: Fotografía de arquitectura en Internet
Erakundea: ETSAB. Escuela Técnica Superior de Arquitectos de Barcelona
Lekua: Barcelona / ESPAINIA
Data: 10/04/2015
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Nicanor García
Iraupena: 47 minutu
‘Proyecto-Reflexión’ obra reciente de Aires Mateus
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 19/10/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Manuel Aires Mateus
Iraupena: 22 minutu
XVIII ceremonia entrega de Becas de Fundación Arquia
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Madrid / ESPAINIA
Data: 19/10/2017
Mota: Hitzaldiak
Parte-hartzaileak: Gerardo García-Ventosa (director FQ), D. Javier Navarro (presidente FQ), Federico Orellana (vicepresidente 1º FQ), Alberto Alonso (vicepresidente 2º FQ)
Iraupena: 12 minutu
Global Urban Lectures: Anna Heringer
Erakundea: UN-HABITAT
Esku-hartzearen data: 23/12/2014
Hondamenaren data: 23/12/2014
Iraupena: 13 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 01. Presentación institucional
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Emilio Herrera - director ETSA Granada, Emilio Tuñón - patrono FQ, Eva Franch - comisaria
Iraupena: 19 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 02. Ana Peñalba
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Ana Peñalba
Iraupena: 9 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 03. Arquitectura Expandida
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Arquitectura Expandida
Iraupena: 5 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 04. Arquitectura-G
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Arquitectura-G
Iraupena: 11 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 05. CARLES ENRICH - CASA PATIO
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Carles Enrich
Iraupena: 11 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 06. Carmelo Rodríguez
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Carmelo Rodríguez
Iraupena: 7 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 07. Colaborativa.eu
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Colaborativa.eu
Iraupena: 10 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 08. Campo de Cebada
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: El Campo de Cebada
Iraupena: 11 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 09. Didomestic Elii
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Elii
Iraupena: 9 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 10. House of Wood
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Elii
Iraupena: 13 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 11. Fru*Fru
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Fru*Fru
Iraupena: 9 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 12. Quaderns
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Anna Puigjaner
Iraupena: 9 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 13. DelaFuente TallerDE2
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Gutiérrez-delaFuente Arquitectos y tallerDe2
Iraupena: 12 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 15. Huerta Bizarra
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Huerta Bizarra
Iraupena: 9 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 16. La Col
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: La Col
Iraupena: 7 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 17. Langarita-Navarro
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Langarita-Navarro Arquitectos
Iraupena: 13 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 18. Mecedorama
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Lys Villalba, María Mallo
Iraupena: 13 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 19. Manuel Clavel
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Manuel Clavel Rojo
Iraupena: 7 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 20. Marina Otero
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Marina Otero
Iraupena: 8 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 21. Pau Sarquella
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: Pau Sarquella
Iraupena: 10 minutu
FQ-IV Foro Arquia/Próxima Granada 2014 - 22. PKMN
Erakundea: Fundación Arquia
Lekua: Granada / ESPAINIA
Data: 23/10/2014
Mota: Biltzarrak, jardunaldiak eta mintegiak
Parte-hartzaileak: PKMN
Iraupena: 25 minutu

mi área privada